Contact

Cluj-Napoca


Sediu social
Adresa: Piata 1 Mai nr. 4-5 in incinta CLUJANA
Cod postal: 400141
Tel: +40264-439.200
Fax: +40264-439.280
Mobil: +40723-381.605
C.U.I.: RO 11160619
Reg.Com: J12/1732/1998
IBAN: RO90 RZBR 0000 0600 1404 9611
Banca: Raiffeisen Bank – suc.Cluj
Top Management:
Dan Bogos / bogos@generalsecurity.ro
Horatiu Capîlnean / horatiu@generalsecurity.ro
Marketing & Logistica – Comenzi
Toma Mariana / miky@generalsecurity.ro
Lorand Caraiman / caraiman@generalsecurity.ro
Service echipamente
Sorin Rus / sorin.rus@generalsecurity.ro
Informatii generale
cluj@generalsecurity.ro

Bucuresti

Agentie comerciala
Adresa: str. Drumul Intre Tarlale Nr. 41F (intrarea se face de pe Str. Oxigenului)
Cod postal: 024078
Tel: +4021-326.07.34
+4021-326.07.35
Fax: +4021-326.48.70
C.U.I.: RO 11160619
Reg.Com: J12/1732/1998
IBAN: RO70 RZBR 0000 0600 1736 5334
Banca: Raiffeisen Bank – Bucuresti
Top Management
Ioan Suciu / ioan.suciu@generalsecurity.ro
Marketing & Logistica – Comenzi
Paula Alecu / paula.alecu@generalsecurity.ro
Informatii generale
bucuresti@generalsecurity.ro

Brasov

Agentie comerciala
Adresa: Bdul Muncii nr. 30, bl. E2, sc. B, ap. 2
Cod postal: 500281
Tel: +40268-321.315
+40368-402.168
Fax: +40268-321.315
Mobil: +40726-349.913 C.U.I.: RO 11160619
Reg.Com: J12/1732/1998
IBAN: RO90 RZBR 0000 0600 1404 9611
Banca: Raiffeisen Bank – suc.Cluj
Management
Stefan Fulop / stefan@generalsecurity.ro
Marketing & Logistica – Comenzi
Roxana Stanila / roxana.stanila@generalsecurity.ro
Informatii generale
brasov@generalsecurity.ro

Timisoara

Agentie comerciala
Adresa: Bdul. Mihai Viteazul, Nr. 18, ap. 2 vis-a-vis de Facultatea de Mecanică
Cod postal: 300223
Tel: +40256-498.664
Fax: +40256-498.664
Mobil: +4724-358.362 C.U.I.: RO 11160619
Reg.Com: J12/1732/1998
IBAN: RO90 RZBR 0000 0600 1404 9611
Banca: Raiffeisen Bank – suc.Cluj
Informatii generale
timisoara@generalsecurity.ro
Ioana Gheorghe
Anca Gabor

Iasi

Agentie comerciala
Adresa: Strada Lascar Catargi nr.25
Cod postal: 700107
Tel: +40232-26.75.99
Fax: +40232-26.75.99
Mobil: +40729-399.444 C.U.I.: RO 11160619
Reg.Com: J12/1732/1998
IBAN: RO90 RZBR 0000 0600 1404 9611
Banca: Raiffeisen Bank – suc.Cluj
Informatii generale
iasi@generalsecurity.ro
George Alex Constantinov / george.constantinov@generalsecurity.ro